ALTIN STETESKOP HAKKINDA

Sağlık Bilişimi Derneği liderliğinde ve Uluslararası Sağlık Bilişimi Zirvesi’15 ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Altın Steteskop Ödülleri, bu yıl 3. kez sahiplerini bulacak.

ALTINSTETESKOP ÖDÜLLERİNİN AMACI
Bilişimi destekleyen sağlık kurumlarının, yönetici ve profesyonellerinin başarılarını paylaşmayı, ödüllendirmeyi ve bilişim dostu olmaya teşviki amaçlamaktadır.

KİMLER ADAY OLABİLİR
Sağlık bilişimine katkısı olan, bu alanda yatırım yapmış, sektörde uygulanabilecek bir projeyi geliştirmiş, yönetmiş veya bir kısmının liderliğini yapmış, Altın Steteskop Ödül kriterlerine uyan tüm sağlık kuruluşları ve sağlık çalışanları aday olabilir.

OYLAMA SÜRECİ
6 Mayıs 2015 tarihine kadar www.altınsteteskop.org ve http://www.facebook.com/altinsteteskop şahsen başvuru yapan veya sizlerin önerdiği adaylar jürinin değerlendirilmesi ile seçilecek ve yine bu sayfalardan sizlere duyurulacaktır. Ödül almaya hak kazanan kurum/kişilere ödülleri, düzenlenecek olan törenle teslim edilecektir.

Sağlık Bakanlığı, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, OHSAD, Sağlık Bilişim Zirvesi danışma kurulu heyeti tarafından desteklenen ‘‘Altın Steteskop Ödülleri’ nin ilki 13 Mayıs 2011 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmişti.